#افتتاح #ساختمان_جدید #بیمه_ما در تبریز

#مهندس #صفدری #مدیرعامل #بیمه_ما به همراه جناب آقای بهاری فر عضو هیات مدیره و تعدادی از معاونین و مدیران از ساختمان جدید شعبه تبریز بازدید و طی مراسمی راه اندازی کردند.
به گزارش روابط عمومی ، آيين راه اندازي و افتتاح ساختمان جدید شعبه تبريز با حضور مهندس صفدري مدير عامل ، حجت بهاري فر عضو هيات مديره، امير حسين قرباني معاون فني، اكبر زاهدوند مشاور مدير عامل، امير شفيعي مدير امور شعب، غلامرضا مددي مدير امور نمايندگان و عباس اسلامي مدير بيمه هاي عمر و سرمايه گذاري برگزار گرديد
بر اساس این گزارش، در ابتداي اين مراسم آرش كامياب رييس شعبه تبريز ضمن خوش آمد گويي، خلاصه اي از عملكرد شعبه ، میزان پرتفوی، تعداد مشتریان و نمایندگان شبکه فروش و شرایط و زیرساخت های مورد نیاز برای دسترسی به وضعیت مطلوب را بیان کرد.
در ادامه امیرحسین قرباني به تحليل مشتري مداري و مديريت ريسك برای نمایندگان و پرسنل شعبه پرداخت و برنامه هاي آتي را تشریح نمود.
همچنین حجت بهاري فر عضو هيئت مديره توضیحاتی در خصوص نحوه فروش، لزوم مشتري مداري ارزنده وچگونگي استفاده از اطلاعات بروز نمایندگان در فروش بيمه نامه ارائه نمودند.
مراسم افتتاحيه شعبه تبريز با سخنراني آقاي آريانا سرپرست محترم بانك ملت استان آذربايجان شرقي در خصوص روابط بانك و بيمه و چگونگي ارتباط موثر با مشتريان بانك ادامه یافت
سپس مهندس صفدري در خصوص چگونگي رعايت حقوق مشتريان و اصول بازاريابي و نحوه ارزش افريني براي مشتريان ارائه مطلب نمودند.
از جمله موارد مطروحه توسط مهندس صفدری توجه به اصول بازاریابی و چگونگی مذاکره کردن به روش نوین و رعایت حقوق مشتریان و استفاده از تکنیک های جدید فروش و برندینگ بود. آنچه بیشتر مورد بحث قرار گرفت مدیریت ارتباط مشتریان و ارزش آفرینی برای مشتریان پلاتینی و طلایی و انجام بازاریابی رابطه مند بود.
در پایان طی مراسمی از نمایندگان برتر استان آذربایجان شرقی تقدیر به عمل آمد.افراد منتخب خانم ها رستمي و قیاسی و اقاي وحدتي بودند.
شایان ذکر است در طي مراسم افتتاح جلساتي با حضور نمايندگان شبکه فروش و بيمه گذاران بزرگ شركت بيمه “ما” در محل شعبه برگزار گرديد

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :