استاندار قزوین تصریح کرد: بانک شهر ، موفق در کسب اعتماد مشتریان

استاندار قزوین با اشاره به اقدامات بانک شهر در عمران و آبادی شهرها، این بانک را در کسب اعتماد مشتریان و جلب رضایت آنان موفق دانست.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، فریدون همتی استاندار قزوین در حاشیه نشست با مدیر عامل این بانک که با حضور زرآبادی نماینده مردم قزوین آبیک و البرز ، پرزحمت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و همچنین اعضای شورای شهر قزوین برگزار شد ، با اشاره به اهمیت مدیریت شهری و نقش حمایتی بانک‌ها گفت : بانک شهر در این حوزه توانسته گام‌های خوبی در جهت پیشرفت روز افزون استان قزوین بردارد که سرمایه گذاری در بخش هتلینگ، تنها گوشه ای از این فعالیت‌ها به شمار می آید.
وی افزود : احیای دولت خانه صفوی و حمایت از ساخت و راه اندازی قطار درون شهری از جمله اقدامات دیگری است که نقش بانک شهر در آن از اهمیت بسزایی برخوردار است.
همتی با بیان این‌که بانک شهر متناسب با نام خود، فعالیت‌ها را به بهترین شکل ممکن انجام داده و اعتماد مشتریان را به دست آورده است، خاطر نشان کرد : مدیریت قوی ، دانش به روز و استفاده از نیروی جوان و کارآمد می تواند پشتوانه خوبی برای انجام بسیاری از امور مدیریتی در کشور باشد که خوشبختانه تمامی این موارد در بانک شهر به وضوح دیده می شود و می توان گفت همین عوامل موجب پیشی گرفتن بانک شهر نسبت به سایر رقبا شده است.
وی تصریح کرد: حضور در بیشتر پروژه های شهری و ارائه خدمات و تسهیلات به بهترین شکل ممکن به مردم ، دلایل خوبی برای مؤثر شناخته شدن این بانک در شهر و استان قزوین است و بانک شهر به خوبی توانسته جایگاه خود را در این استان پیدا کند.
استاندار قزوین در ادامه با بیان این‌که در چند سال گذشته همکاری های بسیار خوبی بین استانداری ، بانک شهر و شهرداری قزوین در زمینه هایشهری و حمل و نقل انجام شده است، ابراز امیدواری کرد تا این همکاری‌هاروز به روز افزایش یابد.
همتی در ادامه با تاکید بر حمایت همه جانبه از بانک شهر، از زحمات مدیرعامل این بانک قدردانی و بر لزوم استفاده بیشتر از ظرفیت‌های این بانک تاکید کرد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :