استاندار البرز: برای بهره برداری از 113 پروژه 53 میلیارد تومان هزینه شده است

سید حمید طهائی، استاندار البرز با سفر به شهرستان ساوجبلاغ در آئین افتتاح ۱۱۳ پروژه عمرانی شرکت  کرد که این پروژه ها با صرف اعتباری بالغ‌بر ۵۳ میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد
رسید.
گل‌باران مزار شهدای ساوجبلاغ، افتتاح سالن ورزشی خلیج‌فارس شهر جدید هشتگرد، بلوار شهدای ارتش، مدرسه شهید رجائی، افتتاح رمپ ورودی و خروجی اتوبان (انتهای بلوار جهاد) همچنین افتتاح و بازدید از یک شرکت صنعتی  و رونمایی از سه محصول جدید این شرکت از برنامه‌های  سفر استاندار به  ساوجبلاغ بود.
لزوم توجه به رشد و توسعه صنایع در ساوجبلاغ
استاندار البرز بر توجه به رشد و توسعه صنایع در ساوجبلاغ تأکید کرد و گفت: باید با تمهیدات اندیشیده شده؛ خدمات عمرانی را نیز در این شهرستان با توسعه همراه کنیم.
همزمان با ایام الله دهه فجر با حضور سیدحمید  طهایی استاندار البرز پروژه‌های عمرانی و خدماتی در این شهرستان مورد بهره‌برداری قرار گرفت
استاندار البرز دیداری نیز با خانواده شهدا و ایثارگران داشت. معاونان وی نیز هر یک این دیدارها را در اولویت برنامه های خود قرار داده بودند.
سیدحمیدطهائی با حضور در محل سکونت “دانش” جانباز دوران هشت سال دفاع مقدس،این قشر را ذخیره هایی ارزشمند برای نظام و انقلاب دانست.
سیدحمیدطهائی در راس هیاتی وارد ساوجبلاغ شد و گلزار شهدای این شهر را گلباران کرد.
وی در ادامه سالن ورزشی خلیج فارس شهر جدید هشتگرد،بلوار شهدای ارتش شهر جدید هشتگرد و مدرسه شهید رجائی این شهر را افتتاح کرد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :