آغاز احداث پارک و کمپ اسکان مسافر در محدوده جلفا

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد ارس از آغاز عملیات اجرایی پارک و کمپ اسکان مسافری در ضلع غربی مینی پارک و میدان یادبود جلفا خبر داد.
به گزارش فرینا، کریم صدیقیان با اعلام این خبر افزود: این پروژه در راستای افزایش ظرفیت فضاهای اقامتی و ایجاد کمپ چادری در زمینی به وسعت 20 هزار متر مربع در حال اجرا است. وی  گفت: تهیه طرح و نقشه  و همچنین اجرای پروژه توسط مدیریت امور شهری و روستایی معاونت فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد ارس انجام شده است. صدیقیان اضافه کرد: مدت زمان پیش بینی شده برای بهره برداری فاز اول 60 روز کاری بوده و اجرای آبنما، فضاهای سبز و گلکاری، سکوهای نشیمن و چادر زنی برای رفاه حال مسافران و گردشگران
پیش بینی شده است.
وی گفت: همواره یکی از اهداف مهم سازمان ایجاد زیرساخت های سلامت محور و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه بوده و با این رویکرد سه قطعه زمین مجزای ورزشی شامل 2 زمین بازی تنیس و زمین مینی فوتبال جانمایی شده و در حال اجرا است. وی گفت: یکی از اهداف این پروژه اتراق چادری و جلوگیری از استقرار چادرهای مسافری در بلوارها و پیاده روها است. شایان ذکر است، با توجه به حجم انبوه مسافران ورودی به محدوده منطقه آزاد ارس و استقبال مسافران و گردشگران از فضاهای موقت، پارک مسافر نیز با ظرفیت 30 سوئیت در ضلع جنوبی کاروانسرای خواجه نظر به بهره برداری رسیده است.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :